federatia romana de baschet (frb)
Clasament

Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin sezonul 2010-2011

Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin sezonul 2010-2011:

 

CLASAMENT SEZON REGULAT 2010-2011
LOCECHIPAMJVÎCMCPPct
1Asesoft Ploiești302462593223754
2U Mobitelco Cluj302462536210354
3Gaz Metan Mediaș302372748228953
4Steaua Turabo302192508217551
5BC Mureș302192570239451
6CSM Oradea3017132415228147
7CSU Sibiu3017132386224947
8BCM U Pitești3017132407226247
9CS Otopeni3016142326230246
10Energia Târgu Jiu3015152377234545
11BC Timișoara3014162269231144
12CSM București3013172414241043
13SCM U Craiova306242256258436
14BC Miercurea Ciuc306242344266836
15Poli Iași305252249282635
16Cuadripol Brașov301291867282931
Clasament Liga Nationala de Baschet Masculin sezonul 2010-2011
5 (100%) 1 vot[uri]