Logo CSM Oradea

CSM CSU Oradea

Club Sportiv Municipal Universitatea Oradea este echipa locală de baschet masculin a municipiului Oradea (circa 200.000 locuitori) judetul Bihor, o formație tânără fondată în anul 2003 dar care a promovat în prima ligă în anul 2005.

Echipa iși dispută meciurile de pe teren propriu pe Arena “Antonio Alexe”, arenă denumită după numele regretatului jucător de baschet, jucător ce a evoluat 5 ani pentru formația Dinamo Oradea.

“Leii Rosii” nu au obținut perfomanțe deosebite în primii ani de la promovare, abia în 2012 a venit prima performanță notabilă atunci când au ajuns până în semifinalele Cupei României .

A urmat însă sezonul 2012-2013 când echipa a reușit să termine sezonul regulat pe locul 2 pentru ca în final echipa să obțină medalia de bronz.

=2012-2013=

În sezonul 2012-2013, CSM Oradea a pierdut locul 1 al sezonului regulat chiar în ultima etapă în detrimentul echipei BC Mureș, după ce aproape tot sezonul s-a aflat pe aceasta poziție, astfel bihorenii s-au calificat în Play-Off urmând să joace cu ocupanta locului 7 al sezonului regulat.

În play-off  echipa a întâlnit formația U Mobitelco Cluj Napoca pe care au învins-o cu scorul general de 3-1, calificându-se astfel în semifinale.

A urmat semifinala cu formația CSU Asesoft Ploiesti pe care, desi au învins-o în primul meci al seriei,au cedat urmatoarele 3 meciuri pentru un 1-3 la scorul general, astfel echipa a fost eliminată din Play-Off.

Echipa a jucat pentru finala mică unde au reușit să învingă pe CS Gaz Metan Medias cu un general de 2-1 câștigând astfel medalia de bronz și în același timp dreptul de a participa pentru sezonul 2013-2014 în EuroChallengeCup.

În CupaRomâniei 2012-2013, CSM Oradea a fost repartizată în grupa B pentru prima fază a competiției de unde a ieșit victorioasă urmând să joace în sferturile competiției cu U Mobitelco Cluj, acolo unde a câștigat meciul tur însă a pierdut meciul retur la o diferență favorabila echipei clujene.

=2013-2014=

În prima parte a sezonul 2013-2014, CSM Oradea a terminat turul de campionat în fruntea clasamentului cu 21 de puncte cu un bilanț de 9 victorii și 3 înfrângeri, însă în retur nu au reușit aceeași performanță terminând totuși pe locul 2 la general, calificându-se astfel în Play-Off.

În Play-Off, CSM Orade a trecut în primul tur de SCM U Craiova cu un general de 3-0, iar în semifinale tot cu 3-0 de BC Mureș, urmând să joace finala cu CSU Asesoft Ploiești.

Finala s-a jucat până în ultima clipă, însă bihorenii au cedat-o cu un general 3-2, iar astfel pentru sezonul 2013-2014 CSM Oradea a obținut medalia de argint și implicit șansa de a participa în EuroChallenge Cup pentru sezonul 2014-2015.

În Cupa României, echipa a trecut de BC Timișoara în sferturile competiției și s-a calificat în Final Four-ul competiției acolo unde a trecut în semifinale de BCM U Pitești (în prelungiri) însă a pierdut trofeul în fața celor de la Energia Rovinari.

În EuroChallengeCup, trupa bihoreană nu s-a calificat din grupe după ce a încheiat stagiunea cu 3 victorii și 3 înfrângeri.

La începutul sezonului 2014-2015 s-a făcut modificarea de la CSM Oradea la CSM U Oradea datorită colaborării clubului orădean cu Clubul Sportiv Universitatea Oradea.

=2014-2015=

În sezonul 2014-2015, CSM U Oradea condusă de Cristi Achim s-a confruntat cu mari probleme la capitolul accidentărilor, formația orădeană reușind să termine sezonul regulat pe poziția a 7-a cu un bilanț final de 13 victorii și 11 înfrângeri calificându-se în Play-Off, acolo unde au fost eliminați cu scorul general de 3-0 de Steaua CSM București.

În Cupa României, orădenii au fost eliminați încă din primul tur de către CSU Sibiu.

În EuroChallenge Cup, aceștia au terminat pe ultimul loc în grupa D fără nici o victorie, având ca adversari pe Avtodor Saratov: câștigătoarea Super Liga în Rusia, BC Astana: campioana Kazahstanului, și Tofas SC Bursa: locul 8 în campionatul Turciei.

=2015-2016=

În sezonul 2015-2016, CSM U Oradea a terminat sezonul regulat pe locul 2 cu un bilanț final de 23 de victorii plus 9 înfrângeri reușind astfel calificarea în Play-Off. Aici, au trecut de CS Phoenix Galați cu 3-1 în primul tur iar în semifinale au trecut de U-BT Cluj Napoca tot cu 3-1. În finala mare, CSM U Oradea a triumfat reușind să învingă cu scorul general de 3-2 pe BC Mureș câștigând astfel primul titlu din istorie.

În Cupa României au trecut de CS Gaz Metan Mediaș în primul tur, de Steaua CSM București în sferturi, de CS Dinamo București în semifinale însă au pierdut finala jucată chiar pe teren propriu în fața echipei U BT Cluj Napoca.

Cei mai buni jucători ai echipei au fost Sean Barnette, William Franklin și Andrei Mandache.

=2016-2017=

În sezonul 2016-217, CSM U Oradea a pierdut SuperCupa României în fața câștigătoarei Cupei României: U BT Cluj Napoca însă a reușit să se califice în grupele principale ale Basketball Champions League fiind singura echipă care a trecut de ambele tururi preliminare. În grupa B din Champions League, bihorenii au terminat pe locul 6 din 8 cu un bilanț final de 6 victorii plus 8 înfrângeri reușind totuși calificarea în optimile de finală a Fiba Europe Cup acolo unde au fost însă eliminați după ce au învins în meciul tur dar au pierdut în retur.

În Cupa României, echipa s-a calificat în Final 8 însă au fost eliminați în semifinale de către BC Mureș.

În campionat, CSM U Oradea a terminat sezonul regulat pe poziția a 4-a cu un bilanț final de 15 victorii și 13 înfrângeri urmând să întâlnească în Play-Off pe BC Timișoara. Aici au trecut în primul tur de bănățeni cu scorul general de 3-0 însă au fost învinși în semifinale cu scorul de 3-2 de către U BT Cluj Napoca. Au reușit însă să câștige medalia de bronz după 2-1 în finala mică cu CSU Sibiu.

=2017-2018=

În sezonul 2017-2018 bihorenii au reușit să câștige campionatul după ce au terminat sezonul regulat pe poziția a 3-a iar în Play-Off au trecut pe rând cu scorul general de 3-1 de BCM U FC Argeș Pitești, CSU Sibiu și Steaua CSM București.

În Cupa României au pierdut finala contra U BT Cluj Napoca iar în Fiba Europe Cup au fost eliminați încă din primul tur preliminar.

Cele mai bune performanțe ale echipei CSM Oradea:

  • campioana națională: 2015-2016, 2017-2018
  • Cupa României: semifinale 2011-2012,2016-2017, locul 2:2013-2014,2015-2016
  • medalia de bronz LNBM în sezonul 2012-2013,2016-2017
  • medalia de argint LNBM în sezonul 2013-2014
  • EuroChallenge Cup, faza grupelor 2013-2014,2014-2015
  • Fiba Europe Cup, optimi de finală 2016-2017
  • Basketball Champions League faza grupelor: 2016-2017

 Informații utile CSM Oradea:

 

Print Friendly, PDF & Email

Clasament grupa Rosie Liga Nationala Baschet Masculin 2019-2020

PosEchipaMeciuriPuncteVictoriiÎnfrângeriMarcatePrimite+/-Urmatorul adversar
1183315315931444149-
2183315315141272242-
319311271487147710-
4192781115541573-19-
5182571114541551-97-
6182351314091531-122-

Lot jucatori CSM U Oradea 2019-2020

Antrenor principal Cristian Achim

Nationalitate
rou România
Echipa curenta
CSM CSU Oradea

Antrenor secund Milan Mitrovic

Nationalitate
srb Serbia
Echipa curenta
CSM CSU Oradea

Rezultate

Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2019-2020
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Grupa valorica: Roșie
Liga Nationala
2019-2020
Mihai Viteazul Bucuresti

Grupa valorica: Roșie
Liga Nationala
2019-2020
Dinamo Bucuresti

Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2019-2020
Polivalenta Cluj-Napoca

Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Cupa Romaniei
2019-2020
Horia Demian Cluj

Transmis: Digi Sport
Grupa valorica: Final Four
Cupa Romaniei
2019-2020
Horia Demian Cluj

Transmis: Digi Sport
Spectatori: 600
Grupa valorica: Final Four
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: Digi Sport
Grupa valorica: Roșie
Liga Nationala
2019-2020
Constantin Jude

Transmis: Digi Sport
Grupa valorica: Roșie
Liga Nationala
2019-2020
Polivalenta Craiova

Transmis: FRB TV
Grupa valorica: A
Cupa Romaniei
2019-2020
Polivalenta Craiova

Transmis: DigiSport
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Transilvania Sibiu

Transmis: Digi Sport
Grupa valorica: A
Cupa Romaniei
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Dinamo Bucuresti

Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Grupa valorica: B
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Constantin Jude

Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Trivale Pitesti

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Polivalenta Cluj-Napoca

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2019-2020
Mihai Viteazul Bucuresti

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
SuperCupa Romaniei
2019-2020
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2018-2019
Polivalenta Cluj-Napoca

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Polivalenta Cluj-Napoca

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Trivale Pitesti

Play-Off
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2018-2019
Trivale Pitesti

Transmis: FRBTV
Spectatori: 800
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Constantin Jude

Transmis: DigiSport
Spectatori: 1000
Grupa valorica: Rosie
Cupa Romaniei
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Polivalenta Cluj-Napoca

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Polivalenta Craiova

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: Rosie
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Polivalenta Cluj-Napoca

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Spectatori: 1800
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Dinamo Bucuresti

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Constantin Jude

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019

Transmis: Fiba youtube
Liga Nationala
2018-2019
Trivale Pitesti

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019

Transmis: Fiba youtube
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Liga Nationala
2018-2019
Polivalenta Craiova

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019

Transmis: Fiba youtube
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Spectatori: 1200
Grupa valorica: A
Fiba Europe Cup
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2018-2019
Mihai Viteazul Bucuresti

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
Liga Nationala
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Grupa valorica: A
SuperCupa Romaniei
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Transmis: www.digisport.ro
Basketball Champions League
2018-2019
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2018-2019

Play-Off
2017-2018
Mihai Viteazul Bucuresti

Liga Nationala
2017-2018
Mihai Viteazul Bucuresti

Play-Off
2017-2018
Mihai Viteazul Bucuresti

Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Spectatori: 1890
Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Transmis: DigiSport
Spectatori: 1890
Play-Off
2017-2018
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Spectatori: 2000
Play-Off
2017-2018
Transilvania Sibiu

Transmis: DigiSport
Spectatori: 2000
Play-Off
2017-2018
Trivale Pitesti

Transmis: DigiSport
Spectatori: 800
Play-Off
2017-2018
Trivale Pitesti

Transmis:
Spectatori:
Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Mihai Viteazul Bucuresti

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2017-2018
Trivale Pitesti

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Horia Demian Cluj

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Constantin Jude

Liga Nationala
2017-2018
Mihai Viteazul Bucuresti

Liga Nationala
2017-2018
Constantin Jude

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Constantin Jude

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Cupa Romaniei
2017-2018
Sepsi Arena

Cupa Romaniei
2017-2018
Sepsi Arena

Cupa Romaniei
2017-2018
Sepsi Arena

Liga Nationala
2017-2018
Polivalenta Craiova

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Dunarea Galati

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Trivale Pitesti

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Polivalenta Cluj-Napoca

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Dunarea Galati

Liga Nationala
2017-2018
Sporturilor Tg Mures

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2017-2018
Dinamo Bucuresti

Liga Nationala
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Fiba Europe Cup
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Fiba Europe Cup
2017-2018

Presezon
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Presezon
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Presezon
2017-2018
Constantin Jude

Presezon
2017-2018
Constantin Jude

Presezon
2017-2018
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2016-2017
Transilvania Sibiu

Play-Off
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2016-2017
Transilvania Sibiu

Play-Off
2016-2017
Horia Demian Cluj

Play-Off
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2016-2017
Horia Demian Cluj

Play-Off
2016-2017
Horia Demian Cluj

Play-Off
2016-2017
Constantin Jude

Play-Off
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Mihai Viteazul Bucuresti

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Polivalenta Cluj-Napoca

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Trivale Pitesti

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Constantin Jude

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Fiba Europe Cup
2016-2017

Cupa Romaniei
2016-2017
Transilvania Sibiu

Cupa Romaniei
2016-2017
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Fiba Europe Cup
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Dinamo Bucuresti

Liga Nationala
2016-2017
Constantin Jude

Basketball Champions League
2016-2017

Liga Nationala
2016-2017
Polivalenta Craiova

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Liga Nationala
2016-2017
Trivale Pitesti

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Liga Nationala
2016-2017
Dunarea Galati

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Horia Demian Cluj

Basketball Champions League
2016-2017

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Liga Nationala
2016-2017
Mihai Viteazul Bucuresti

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Transilvania Sibiu

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Basketball Champions League
2016-2017

Basketball Champions League
2016-2017

Basketball Champions League
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2016-2017
Sporturilor Tg Mures

SuperCupa Romaniei
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Presezon
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Presezon
2016-2017
Arena Antonio Alexe

Presezon
2016-2017
Sporturilor Tg Mures

Presezon
2016-2017
Sporturilor Tg Mures

Presezon
2016-2017
Sporturilor Tg Mures

Presezon
2016-2017
Transilvania Sibiu

Presezon
2016-2017
Transilvania Sibiu

Presezon
2016-2017
Transilvania Sibiu

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Sporturilor Tg Mures

Play-Off
2015-2016
Sporturilor Tg Mures

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Polivalenta Cluj-Napoca

Play-Off
2015-2016
Polivalenta Cluj-Napoca

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Dunarea Galati

Play-Off
2015-2016
Dunarea Galati

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Play-Off
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Cupa Romaniei
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Cupa Romaniei
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Mihai Viteazul Bucuresti

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Polivalenta Craiova

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Polivalenta Cluj-Napoca

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Sporturilor Tg Mures

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Transilvania Sibiu

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Sporturilor Medias

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Dunarea Galati

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Trivale Pitesti

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Sporturilor Targu Jiu

Cupa Romaniei
2015-2016
Mihai Viteazul Bucuresti

Cupa Romaniei
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Polivalenta Cluj-Napoca

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Constantin Jude

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Transilvania Sibiu

Cupa Romaniei
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Dinamo Bucuresti

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Polivalenta Craiova

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Sporturilor Tg Mures

Liga Nationala
2015-2016
Arena Antonio Alexe

Liga Nationala
2015-2016
Mihai Viteazul Bucuresti

Cupa Romaniei
2015-2016
Sporturilor Medias