Etapa 3, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Bnei Herzliya – Steaua CSM EximBank Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
2 noiembrie 2016 19:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 3

Rezultate

Echipa1234T
Bnei Herzliya1626242490
Steaua CSM EximBank Bucuresti1627281485

Bnei Herzliya

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu200000000000000
5Mihai Octavian Paul1403112200211005
6Levente Szijarto1400000000230000
10Nikola Malesevic29492600421401014
14Nikola Jevtovic31410000349140108
20Cameron Long37562647066044020
22Marius Runkauskas3002282201532108
23Bogdan Popa100000000000000
26Cătălin Baciu9340044020201010
50David Dudzinski35343856122332020
 Total20219381029172492219201010085

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Detalii

Etapa 3, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Bnei Herzliya – Steaua CSM EximBank Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]