Etapa 4, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – BC Prievidza

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
9 noiembrie 2016 19:30 Fiba Europe Cup 2016-2017 4

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2215212482
BC Prievidza1623221071

Locatie

Sala Polivalenta Bucuresti

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu200000000001010
5Mihai Octavian Paul1601232201541008
6Levente Szijarto700010000030000
9Andrei Calenic000000000000000
10Nikola Malesevic308113502432232025
11Georges Darwiche000000000000000
14Nikola Jevtovic2647001233044109
18Victor Petrache000000000000000
20Cameron Long382538442410262017
22Marius Runkauskas2923060010241004
26Cătălin Baciu1434000010021006
50David Dudzinski384811234132222013
 Total200233992491315242123197182

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

BC Prievidza

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Etapa 4, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – BC Prievidza
5 (100%) 1 vot[uri]