Basketball Champions League, preliminarii, retur: U BT Cluj Napoca-Muratbey Usak Sportif

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
6 octombrie 2016 19:00 Basketball Champions League 2016-2017 preliminarii BCL

Rezultate

Echipa1234T
U BT Cluj Napoca1622141466
Muratbey Usak Sportif1616242985

Locatie

BT Arena

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes366102414032301119
1Vlad Moldoveanu31372567382410018
4Maksym Pustozvonov1914030001013002
6Andrei Sergiu Mureșan200010000100000
7Ousmane Barro29560000391220110
8Filip Adamovic2614030001436002
9Tudor Gheorghe300000000000000
13Tudor Jucan1111010012100002
14Rolland Torok911001101042003
18Aleksandar Rasic34231534021221010
 Total200203652211167271219162266

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Muratbey Usak Sportif

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Basketball Champions League, preliminarii, retur: U BT Cluj Napoca-Muratbey Usak Sportif
5 (100%) 2 vot[uri]