Basketball Champions League, preliminarii, tur: CSM U Oradea-BC Prievidza

-

Detalii

Data Ora League Sezon
27 septembrie 2016 19:00 Basketball Champions League 2016-2017

Rezultate

Echipa1234T
CSM CSU Oradea2015231371
BC Prievidza1522151264

Locatie

Arena Antonio Alexe

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Branko Mirkovic30223700128120013
3Martin Zeno3428132448403309
4Andrei Mandache1402141210320104
5Sean Barnette37415020165131118
6Catalin Petrisor1001000011200100
8Rares Pasca700021200010001
15Sean Denison237100236531322017
21Bogdan Tibirna1701013432021203
22Muhamed Pasalic29234800022210016
 Total20117429291019212321141010171

BC Prievidza

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Basketball Champions League, preliminarii, tur: CSM U Oradea-BC Prievidza
5 (100%) 1 vot[uri]