Basketball Champions League, preliminarii, tur: Muratbey Usak Sportif – U BT Cluj Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
4 octombrie 2016 19:00 Basketball Champions League 2016-2017 preliminarii BCL

Rezultate

Echipa1234T
Muratbey Usak Sportif2520222693
U BT Cluj Napoca2117242890

Muratbey Usak Sportif

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes347142224146332022
1Vlad Moldoveanu3046050103321008
4Maksym Pustozvonov2902130002030003
7Ousmane Barro23470037021310111
8Filip Adamovic32054624139305014
13Tudor Jucan400010010000000
14Rolland Torok17450022311400010
18Aleksandar Rasic32554600037221022
 Total20124441123918618272078190

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Detalii

Basketball Champions League, preliminarii, tur: Muratbey Usak Sportif – U BT Cluj Napoca
5 (100%) 1 vot[uri]