Etapa 9/faza2, 2016-2017: BC Mures – CS Phoenix Galati

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
31 martie 2017 19:00 Liga Nationala 2016-2017 31

Locatie

Sala Sporturilor Targu Mures

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Daniel Popescu812020001120102
5Goran Martinic325122266059152022
7Radovan Markovic1912041211212003
8Cornel Cioacătă100000001000000
10Szabolcs Santa1614003421041225
12Ioan Alin Borsa18570000431311010
15Laszlo Lazar2436001524120337
18Ernests Kalve32573467460231125
31LaMarcus Reed34571411033051014
77Dragos Andrei1700140010120003
 Total20126477201825142518171711691

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Phillip Miller345110544115121014
6Andrei Petica1312110000241005
10Anthony Scott Gugino3423130016521107
11Iosif Pirlog600000001102000
12David Stan100000000000000
13Marko Pavlovic299150048332410122
14Cătălin Vlaicu1035000011130006
15Milos Bojovic32250578153256111
22Drew Brandon1804120021121003
24Mihai Grecu100000000000100
44Adrian Guțoaia2323120002254007
 Total201244841815209202223179275

Antrenor principal: Florin Nini

Detalii

Etapa 9/faza2, 2016-2017: BC Mures – CS Phoenix Galati
5 (100%) 1 vot[uri]