Etapa 5/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
18 martie 2017 19:55 Liga Nationala 2016-2017 27

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara2619222188
BCM U FC Arges Pitesti1315172267

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries3011240014041108
4Mladen Jeremic39576956113222033
7Lucas Tohatan2635012210322208
9Milos Komatina2436031114243107
10Nikola Otasevic2626020003520104
12Georgian Păun1625000000020104
14Ionuț Drăgușin1834002323412008
20Adrian Diaz228110000452102016
 Total20127458191012102019181010088

Antrenor principal: Tudor Costescu

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
6Vincent Hunter23671100020401115
7Aleksandar Mladenovic2017001222113213
10Pavel Marinov316110100013030112
13Bogdan Stăncuț800000001000000
14Lucian Chirof300000000000000
21Alexandru Neguț900000010100000
22Adrian Tudor24242422051161012
29Ghiță Balmuș1324000000212104
33Vlad Corpodean2802002211322002
35Alin Ionut Zaharie1623012311210016
88Tomislav Gabric25451522040210013
 Total20023434129115171312175467

Antrenor principal: Hristu Sapera
Antrenor secund: Alexandru Ziguli

Detalii

Etapa 5/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – BCM U Pitesti
5 (100%) 1 vot[uri]