Etapa 6/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
21 martie 2017 17:30 Liga Nationala 2016-2017 28

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara1720183085
BC CSU Sibiu2115282690

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries1000020001020000
4Mladen Jeremic37691568142461021
7Lucas Tohatan1835010001151106
9Milos Komatina39232366132311016
10Nikola Otasevic2304020022355000
11Octavian Popa Calota32560246035131014
12Georgian Păun101000000010000
14Ionuț Drăgușin1735003443014019
20Adrian Diaz23780057542101019
 Total2002641315243113211523205185

Antrenor principal: Tudor Costescu

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis22470344112340012
2Kevin Hardy39680212245219113
7Mirel Dragoste1200140000100003
8Radu Paliciuc1201002200120202
14Bogdan Popescu35571324120411015
15Boris Lalovic31112356232420013
16Igor Mijajlovic3635481013018211028
20Christopher Cooper1324010012054204
 Total2002133824243171319221315190

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 6/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]