Etapa 9/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – Steaua CSM EximBank Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
2 aprilie 2017 19:45 Liga Nationala 2016-2017 31

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara2520142180
Steaua CSM EximBank Bucuresti1327143084

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries1800120000030103
4Mladen Jeremic364104867053431026
7Lucas Tohatan1101010000131000
9Milos Komatina30681412143122016
11Octavian Popa Calota2102000002451000
12Georgian Păun1523000000021004
20Adrian Diaz35815001011720511126
21Zoran Milencovic500000001100000
25Dominique Rambo2901025805542105
 Total200204061722288191727116180

Antrenor principal: Tudor Costescu

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu400010000111000
6Levente Szijarto2513010212121002
7Morris Curry1712022201344004
8Iuri Fraseniuk2234010002130106
10Nikola Malesevic364813510133303016
11Georges Darwiche100000000000000
22Marius Runkauskas38167101112122352034
50David Dudzinski22351211312400010
77Randal Alan Falker37580127672521312
 Total2021836921213412181525137384

Antrenor principal: Jukka Toijala

Detalii

Etapa 9/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – Steaua CSM EximBank Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]