Etapa 3/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
12 martie 2017 18:20 Liga Nationala 2016-2017 25

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara1722192078
U BT Cluj Napoca2017161669

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries700000000100000
4Mladen Jeremic392861046183252026
7Lucas Tohatan1211110001121005
9Milos Komatina39690466333210018
10Nikola Otasevic3114132302740407
11Octavian Popa Calota3135031211243107
12Georgian Păun111000000000002
14Ionuț Drăgușin1724000015123114
20Adrian Diaz2333003541224109
 Total2001935821162210212018179178

Antrenor principal: Tudor Costescu

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Moldoveanu3237030003420106
4Maksym Pustozvonov3248000013121208
7Ousmane Barro26450022222511010
8Filip Adamovic31472622227572016
9Tudor Gheorghe100000000000000
14Rolland Torok1423005610130009
18Aleksandar Rasic3412280002732208
32Nandor Kuti1612020002010102
93Vaidas Kariniauskas15570000030221010
 Total201244141991061722231310069

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Detalii

Etapa 3/faza2, 2016-2017: BC SCM Timisoara – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca
5 (100%) 1 vot[uri]