Etapa 8/faza2, 2016-2017: BCM U Pitesti – CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
29 martie 2017 19:00 Liga Nationala 2016-2017 30

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
6Vincent Hunter31582458281300021
7Aleksandar Mladenovic18470022012232010
10Pavel Marinov39252544035321114
13Bogdan Stăncuț301000000010000
21Alexandru Neguț1522000011140104
22Adrian Tudor600110000232203
29Ghiță Balmuș100000000010100
33Vlad Corpodean2012040012023002
35Alin Ionut Zaharie100000000000000
77Aleksandar Kostoski37231633026122010
88Tomislav Gabric31353544462200019
 Total202193392518218231922129183

Antrenor principal: Hristu Sapera

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis2603150030811203
2Kevin Hardy37582668182342022
7Mirel Dragoste600000010210000
8Radu Paliciuc14231245001200011
14Bogdan Popescu2611130002342005
15Boris Lalovic375122244132140020
16Igor Mijajlovic37004812045421013
20Christopher Cooper1622001212242105
 Total1991529112616217192520156079

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 8/faza2, 2016-2017: BCM U Pitesti – CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]