Etapa 7/faza2, 2016-2017: BCM U Pitesti – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
26 martie 2017 17:00 Liga Nationala 2016-2017 29

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
6Vincent Hunter23471246300310015
7Aleksandar Mladenovic16570034221231013
10Pavel Marinov33393612126323116
13Bogdan Stăncuț1200110000021003
14Lucian Chirof100000000100000
21Alexandru Neguț700001221000001
22Adrian Tudor1213000011202102
29Ghiță Balmuș200001200000101
33Vlad Corpodean2402030002130100
35Alin Ionut Zaharie801000012310000
77Aleksandar Kostoski3124074402421308
88Tomislav Gabric32154900241311014
 Total20116389281420121619191111173

Antrenor principal: Hristu Sapera
Antrenor secund: Alexandru Ziguli

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes29790133079143017
1Vlad Moldoveanu26134722054221116
4Maksym Pustozvonov277101324110400019
6Andrei Sergiu Mureșan111000000001002
7Ousmane Barro22550034382320113
9Tudor Gheorghe1200010000221000
11George Toth700000011011010
13Tudor Jucan500000003110000
14Rolland Torok1922010001121004
32Nandor Kuti3235010012211106
93Vaidas Kariniauskas26481211212341012
 Total206304361611148292320176389

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Detalii

Etapa 7/faza2, 2016-2017: BCM U Pitesti – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca
Acorda o nota acestui articol