Etapa 3/faza2, 2016-2017: CS Phoenix Galati – BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
12 martie 2017 19:00 Liga Nationala 2016-2017 25

Rezultate

Echipa1234T
CS Phoenix Galati3225241394
BC Mures Targu Mures2329231691

Locatie

Sala Sporturilor Dunarea

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Phillip Miller28693544001222025
6Andrei Petica511010000020002
8Milos Pesic3314132201711007
10Anthony Scott Gugino365111356155432118
11Iosif Pirlog300000000110000
14Cătălin Vlaicu100000000000000
15Milos Bojovic32810001112104413027
22Drew Brandon3123012325724106
44Adrian Guțoaia3135120025132319
 Total2002643615242761626191311294

Antrenor principal: Florin Nini

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Daniel Popescu1622130002010007
5Goran Martinic349150266005154024
7Radovan Markovic2033020000022006
10Szabolcs Santa601000002031000
11Dalibor Djapa16452334111400017
12Ioan Alin Borsa1024000010010004
15Laszlo Lazar2522002422142016
18Ernests Kalve2712002315133024
31LaMarcus Reed378100212153431217
77Dragos Andrei1000230001010006
 Total201314451514196181124165591

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Etapa 3/faza2, 2016-2017: CS Phoenix Galati – BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]