Etapa 7/faza2, 2016-2017: CS Phoenix Galati – CS Dinamo Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
25 martie 2017 19:30 Liga Nationala 2016-2017 29

Locatie

Sala Sporturilor Dunarea

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Phillip Miller30594488012431030
10Anthony Scott Gugino38492333194323417
11Iosif Pirlog2223004412222108
13Marko Pavlovic26550033002410113
14Cătălin Vlaicu100000000002000
15Milos Bojovic30591359257363118
22Drew Brandon3023032416523406
44Adrian Guțoaia2201020003145100
66David Stan100000000000000
 Total2002339715253152623222413692

Antrenor principal: Florin Nini

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Slobodan Dundjerski38790036039461017
3Cezar Stănescu922010010021004
4Marko Sutalo37561533223242016
6Iulian Orbeanu2313130213041205
8Deven Mitchell275112633043445019
12Danilo Tasic32590201161222410
18Radu Virna1224000002031004
31Ionescu Sebastian400120000020003
45Rajko Kljajevic1913005611121007
 Total2012847519142162117252012485

Antrenor principal: Eugen Ilie

Detalii

Etapa 7/faza2, 2016-2017: CS Phoenix Galati – CS Dinamo Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]