Etapa 7/faza2, 2016-2017: CSM U Oradea – BC SCM Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
24 martie 2017 19:45 Liga Nationala 2016-2017 29

Rezultate

Locatie

Arena Antonio Alexe

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Andrei Mandache19123322013221013
5Sean Barnette2636010002234306
6Catalin Petrisor1100020003300000
11Uros Lucic19440023160330010
14Titus Nicoară2135013303332209
15Sean Denison25691223132521017
21Bogdan Tibirna1501221223040007
22Muhamed Pasalic2612130002311205
24Bogdan Nicolescu900020000021000
55William Franklin29351266016040015
 Total200213481816194242223199082

Antrenor principal: Cristian Achim

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries29252500011311010
7Lucas Tohatan29143600024333011
9Milos Komatina3113134404223219
10Nikola Otasevic29351224001212111
11Octavian Popa Calota23590212016511011
12Georgian Păun1803000021022000
14Ionuț Drăgușin23470034353111011
20Adrian Diaz1734003302133209
 Total1991940718131751618211512272

Antrenor principal: Tudor Costescu

Detalii

Etapa 7/faza2, 2016-2017: CSM U Oradea – BC SCM Timisoara
Acorda o nota acestui articol