Etapa 3/faza2, 2016-2017: CSM U Oradea – Steaua CSM EximBank Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
11 martie 2017 19:45 Liga Nationala 2016-2017 25

Rezultate

Echipa1234T
CSM CSU Oradea2414172580
Steaua CSM EximBank Bucuresti2718111672

Locatie

Arena Antonio Alexe

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Martin Zeno322757912033212028
4Andrei Mandache25253422012421115
5Sean Barnette2316110211022015
6Catalin Petrisor500000001210100
14Titus Nicoară2024001303020305
15Sean Denison2234011202111107
21Bogdan Tibirna1813000013141002
22Muhamed Pasalic21233622021310015
24Bogdan Nicolescu300000000000000
55William Franklin32001201111011003
 Total201133213211524317202098280

Antrenor principal: Cristian Achim

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu300000000000000
6Levente Szijarto2100111211151104
7Morris Curry261131000126320011
8Iuri Fraseniuk1523132222102009
10Nikola Malesevic34263524121300015
22Marius Runkauskas3601282203338108
26Cătălin Baciu1147000010130008
50David Dudzinski3003360014140109
77Randal Alan Falker2548000057420028
 Total2011329133371012211823133272

Antrenor principal: Jukka Toijala
Antrenor secund: Sasa Ocokoljic

Detalii

Etapa 3/faza2, 2016-2017: CSM U Oradea – Steaua CSM EximBank Bucuresti
Acorda o nota acestui articol