Etapa 6/2015-2016: CSU Sibiu-CS Energia Târgu Jiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon
31 octombrie 2015 17:30 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BC CSU Sibiu2728241998
CS Energia Targu Jiu2216182480

Locatie

Sala Transilvania

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
2Kevin Hardy33790024454303016
4Lawrence Gilbert31344644052410122
5William Mathias Paul29481400223201011
6Vlad Tincu400000000001000
7Daniel Banciu000000000000000
8Cornel Cioacătă200002200100002
11Octavian Popa Calota34361577049420016
12Georgian Păun400000010020010
15Boris Lalovic26025800002110015
16Igor Mijajlovic27222400015512010
20Radu Vrincian100000000000000
55Michael Harrison1135000203021006
 Total202223613271519720262376298

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

CS Energia Targu Jiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Anthony Miles1526110004022007
4Silviu Sanda411000001010002
5Porter Troupe33115833011321020
6Callistus Eziukwu2534003411020049
7Dragos Andrei1311020011041002
10Szabolcs Santa1302001231103101
14Alexandru Mihuți000000000000000
15Lamont Mack1714036611123008
22Lazar Radosavljevic22780335022201017
24Baris Aktas500000010010000
44Adrian Guțoaia2713110004131105
55Jamar Diggs2546001113344109
 Total19921367181721819924165480

Antrenor principal: Antonis Constantinides

Detalii

Etapa 6/2015-2016: CSU Sibiu-CS Energia Târgu Jiu
5 (100%) 1 vot[uri]