Etapa 2/2015-2016: CSU Sibiu-Steaua CSM Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
9 octombrie 2015 18:15 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BC CSU Sibiu821102160
Steaua CSM EximBank Bucuresti2817191276

Locatie

Sala Transilvania

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marek Klassen2903272213122108
2Kevin Hardy4010120300123234020
4Lawrence Gilbert1923111210211208
5William Mathias Paul2547030023241008
6Vlad Tincu500130011001003
7Daniel Banciu000000000000000
8Cornel Cioacătă300000000000100
11Octavian Popa Calota2814081204211103
12Georgian Păun911002200110104
15Boris Lalovic2737020030211006
20Radu Vrincian000000000000000
55Michael Harrison1401020013130010
 Total199213842968101614151010160

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul1400010000124100
6Levente Szijarto1411003401120105
7Pankracije Barac2336020010013006
9Adrian Roșu000000000000000
13Wilburn Amis17670012032031113
14Titus Nicoară29570223174410012
19Aleksandar Rasic2000230000210006
20Christopher Cooper27142223291111110
23Bogdan Popa000000000000000
33Denis Ikovlev1700230202132106
41Marko Marinovic32224822133240018
55Ionuț Drăgușin601000021221000
 Total1991828102110167261718195276

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Etapa 2/2015-2016: CSU Sibiu-Steaua CSM Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]