Etapa 1, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BC Mures-TLU/Kalev Tallinn

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
19 octombrie 2016 19:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 1

Rezultate

Echipa1234T
BC Mures Targu Mures1915211570
TLU/Kalev Tallinn1616141258

Locatie

Sala Sporturilor Targu Mures

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Goran Martinic342328001510232010
6Laszlo Polyak1800020001300000
7Drew Barham3024122303221109
8Cornel Cioacătă400001200001001
9Ernests Kalve30560212372312211
10Szabolcs Santa503000000010000
11Dalibor Djapa1925000016020114
12Ioan Alin Borsa812000000000102
13Alhaji Mohammed284102747122120118
15Laszlo Lazar19680033032311115
24Bichis Dan Tudor100000000000000
25David Rosenfeld Engi600000001001000
 Total202224152111176282114108570

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

TLU/Kalev Tallinn

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Etapa 1, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BC Mures-TLU/Kalev Tallinn
5 (100%) 1 vot[uri]