Etapa 1, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BC Prievidza-Steaua CSM Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
19 octombrie 2016 19:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 1

Rezultate

Echipa1234T
BC Prievidza1822191978
Steaua CSM EximBank Bucuresti2511171669

BC Prievidza

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu300000000011100
5Mihai Octavian Paul1701002201232002
6Levente Szijarto500000001010000
10Nikola Malesevic3317131226242016
14Nikola Jevtovic2424003311153117
18Victor Petrache000000000000000
20Cameron Long2916130004536305
21Andrei Iliescu000000000000000
22Marius Runkauskas35553900006121019
23Bogdan Popa000000000000000
26Cătălin Baciu166100122360120214
50David Dudzinski37462322371022016
 Total199193971910119261719208469

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Detalii

Etapa 1, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BC Prievidza-Steaua CSM Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]