Etapa 10/2015-2016: CS Energia Targu Jiu-Steaua CSM Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
28 noiembrie 2015 19:45 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Locatie

Sala Sporturilor Targu Jiu

CS Energia Targu Jiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Silviu Sanda000000000000000
5Porter Troupe28032478002231013
6Callistus Eziukwu378110034261304219
7Dragos Andrei800010001022000
10Szabolcs Santa301000000010000
14Alexandru Mihuți000000000000000
15Lamont Mack18371333121401012
22Lazar Radosavljevic2213021212220203
23Paris L. Horne1823122201230109
24Baris Aktas13121156120411010
44Adrian Guțoaia2000042200110202
55Jamar Diggs33590311241431011
 Total200203952024287181026913279

Antrenor principal: Antonis Constantinides

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul2313140002641105
9Adrian Roșu200000000010000
13Wilburn Amis11560056310231015
14Titus Nicoară2937011246240207
15Gerald Lee1825000012040004
19Aleksandar Rasic3222140002321007
20Christopher Cooper2238002442023108
33Denis Ikovlev31243834270350016
41Marko Marinovic32023856124252014
55Ionuț Drăgușin000000000000000
 Total2001837825162215241524187076

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Etapa 10/2015-2016: CS Energia Targu Jiu-Steaua CSM Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]