Etapa 10/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-BC Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon
6 aprilie 2016 19:30 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BCM U FC Arges Pitesti2615241984
BC SCM Timisoara1212171657

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor25452300036410014
5Michael Rahjoan Lee34123700142212311
6Vincent Hunter24570357282211015
7Aleksandar Mladenovic225110011150220011
8Jamar Diggs26252800245310110
12Boris Bakic1811021214141013
13Bogdan Stăncuț2123142223140109
14Maksym Pustozvonov27360055140130011
21Alexandru Neguț300000000000000
22Lucian Chirof000000000000000
26Ghiță Balmuș000000000000000
27Cătălin Vlaicu000000000000000
 Total2002340827141710351722104584

Antrenor principal: Hristu Sapera

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Stefan Zivanovic2925033303030007
7Vlad Szekely000000000000000
8Slobodan Dundjerski346110236286320115
10Mladen Jeremic36390588142322014
11Zoran Milencovic2104000010010000
12George Toth1924001213130025
15Josh Warren912000013020022
18Dalibor Djapa2816120033033005
21Raul Covaciu000000000000000
22Veselin Veselinov2539140022131009
 Total201185021615191126102182557

Antrenor principal: Nenad Mandic

Detalii

Etapa 10/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-BC Timisoara
5 (100%) 2 vot[uri]