Etapa 11/2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-CS Gaz Metan Medias

-

Detalii

Data Ora League Sezon
5 decembrie 2015 19:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Dinamo Bucuresti26272127101
CS Gaz Metan Medias2122121974

Locatie

Sala Polivalenta Dinamo

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Marko Sutalo32564533253240025
5Iulian Orbeanu1422010003000004
6Alexandru Marinica000000000000000
8Radu Paliciuc1012023404020305
10Pavel Marinov31461425089120113
13Karolis Babkauskas2212132202342007
17Nenad Sulovic25570100243120010
22Vlad Corpodean2600253400130009
33Dumitru Mădălin Potcoavă000000000000000
30Darko Balaban15570000330100010
34Alexandru Bădulescu000000000000000
42Noah Dahlman267100045420111018
 Total20130428211723113119151141101

Antrenor principal: Aleksandar Todorov

CS Gaz Metan Medias

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Vaidotas Peciukas22363522132400017
6Niksa Nikolic2836140000523109
8Gediminas Navickas334131211004411012
11Robertas Grabauskas225120000240210010
12Aliaksandr Pustahvar35252600155411010
13Mihai Gavrila201000010000100
17Oleksandr Tishchenko1535011100001017
21Alin Andries000000000000000
25Bogdan Costa000000000000000
91Dan Ioan000000000000000
95Vladislav Solopa2622011202141005
96Florin Popa1723000022131004
 Total200245371956716182394174

Antrenor principal: Mihai Popa

Detalii

Etapa 11/2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-CS Gaz Metan Medias
5 (100%) 1 vot[uri]