Etapa 11/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-BC Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon
5 decembrie 2015 18:30 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2327171885
BC SCM Timisoara1122151664

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul2112023412131105
6Georges Darwiche600011200020001
8Adrian Roșu2200130010310003
13Wilburn Amis1834012213111018
14Titus Nicoară2248010025031008
15Gerald Lee17480046031012012
19Aleksandar Rasic27226822015211024
20Christopher Cooper2339000026243006
23Bogdan Popa000000000000000
33Denis Ikovlev2013110002331005
41Marko Marinovic23222403730000013
 Total1992038102112191425161994185

Antrenor principal: Hristu Sapera

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Catalin Petrisor1802010001131000
5Pavle Reljic1822014400001008
6Ivan Jelenic29491822002201013
7Vlad Szekely400000000010100
8Slobodan Dundjerski29240079034130011
10Vujadin Subotic000000000000000
11Zoran Milencovic2300010010151000
12George Toth1938000015140016
18Dalibor Djapa29492634442331017
22Kentwan Smith3236120028221009
 Total201184041916198211321103164

Antrenor secund: Milorad Perovic

Detalii

Meciul se poate vedea la adresa: https://www.youtube.com/watch?v=hcJpvQlLC0k

Etapa 11/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-BC Timisoara
5 (100%) 1 vot[uri]