Etapa 14/2015-2016: CSM U Oradea-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon
19 decembrie 2015 20:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CSM CSU Oradea1914271878
BC Mures Targu Mures2015202277

Locatie

Arena Antonio Alexe

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Andrei Mandache1602020002223000
5Sean Barnette1925122201231129
7Radovan Markovic25133544023211015
8Rares Pasca1012010002011002
9Daniel Popescu800010000021000
11Uros Lucic305121300242201113
12Silviu Lupusavei000000000000000
20Nemanja Barac2012013421520015
21Bogdan Tibirna17561123121230015
22Salih Nuhanovic2325000234023034
24Bogdan Nicolescu000000000000000
55William Franklin32233322243211015
 Total2001940919131710221820144778

Antrenor principal: Cristian Achim

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Goran Martinic32243500016210013
6Laszlo Polyak1100012210020002
7Ousmane Barro1827002232011106
8Iuri Fraseniuk1201120002111003
10Ivan Ivanovic2514270016233018
11Goran Gajovic2024152200241109
12Adrian Oprea000000000000000
13Alhaji Mohammed36692822112025020
14Jakab Krisztian000000000000000
15Laszlo Lazar2226002254021026
22Mareks Jurevicus23242300141410010
 Total19917391131101012201419117377

Antrenor principal: Audrius Prakuraitis

Detalii

Meciul va fi transmis în direct pe DigiSport!

Etapa 14/2015-2016: CSM U Oradea-BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]