Etapa 15/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-SCM U Craiova

-

Detalii

Data Ora League Sezon
29 decembrie 2015 19:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti1215212472
SCM U Craiova1015302176

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Georges Darwiche000000000000000
5Mihai Octavian Paul2102140000330103
8Adrian Roșu600000000001000
13Wilburn Amis16370146210510010
14Titus Nicoară30471344161321015
20Christopher Cooper1923000415152114
23Bogdan Popa000000000000000
33Denis Ikovlev36113700043410011
41Marko Marinovic341348571410064019
54Nikola Malesevic2036010011342116
55Ionuț Drăgușin200000000032000
63Simas Galdikas1522000211101104
 Total199163192413237222227189272

Antrenor principal: Hristu Sapera

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Radenko Pilcevic2101011201321001
5Travis Bureau2734002412032318
6Marius Ciotlăuș000000000000000
7Bozo Djurasovic364736123101310118
12Vlad Negoițescu200010000010000
13Cezar Stănescu100000000000000
15Djordje Micic34561236133240016
18Bogdan Popescu22580045330510014
21Andrei Damian000000000000000
32Aaron Westley Johnson2924021201745305
 Total172193041212218201420146262

Antrenor principal: Oliver Popovic

Detalii

Meciul va fi transmis de DigiSport!

Etapa 15/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-SCM U Craiova
5 (100%) 1 vot[uri]