Etapa 1/faza1, 2016-2017: BCM U Pitesti-CS Phoenix Galati

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
18 septembrie 2016 20:00 Liga Nationala 2016-2017 1

Rezultate

Echipa1234T
BCM U FC Arges Pitesti2021211375
CS Phoenix Galati611181449

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Myck Kabongo325101133097252016
6Vincent Hunter18350358240342311
7Aleksandar Mladenovic239150001450211118
10Pavel Marinov22440022133401010
13Bogdan Stăncuț2323130023011007
14Lucian Chirof300000000001000
21Alexandru Neguț500120001100003
22Adrian Tudor1803020026411100
29Ghiță Balmuș200000000000000
33Vlad Corpodean1912020002210112
35Alin Ionut Zaharie300020000031000
88Tomislav Gabric3423181113133108
 Total2022645423111512361820179575

Antrenor principal: Hristu Sapera

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Jamel Waters2026000001134104
5Ovidiu Stochici300000000101000
6Andrei Petica2236130011012209
8Milos Pesic32010032206422102
9Andrei Vizitiu801011210000001
10Travis Daniels2312131205031006
11Iosif Pirlog2100012204111002
13Milan Milovanovic26311001216143007
14Cătălin Vlaicu1512001202121003
15Milos Bojovic386110133231331015
 Total208164921211155281019185049

Antrenor principal: Florin Nini

Detalii

Etapa 1/faza1, 2016-2017: BCM U Pitesti-CS Phoenix Galati
5 (100%) 2 vot[uri]