Etapa 2, grupe BCL 2016-2017: Maccabi Rand Media – CSM U Oradea

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
25 octombrie 2016 21:00 Basketball Champions League 2016-2017 2

Rezultate

Echipa1234T
Maccabi Rand Media2218191069
CSM CSU Oradea1015131856

Maccabi Rand Media

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Branko Mirkovic1611010000405102
3Martin Zeno000000000000000
4Andrei Mandache1724140000112107
5Sean Barnette325101400161411213
6Catalin Petrisor2414021122302103
8Rares Pasca700000000010000
14Titus Nicoară2826002224121106
15Sean Denison2936011124011017
20Zarko Comagic501000001201000
21Bogdan Tibirna1125004430011108
22Muhamed Pasalic24232400104101010
24Bogdan Nicolescu902000021010010
26Sergiu Pop000000000000000
 Total20218424168813181612147456

Antrenor principal: Cristian Achim

Detalii

CSM U Oradea a pierdut al doilea joc din grupele Basketball Champions League după un meci slab făcut pe terenul celor de la Maccabi Rand Media.

Echipa din Israel a condus meciul de la început până la final ajungând să conducă și la 26 de puncte diferență.

Momentan, CSM U Oradea are 2 înfrângeri din 2 meciuri disputate.

Etapa 2, grupe BCL 2016-2017: Maccabi Rand Media – CSM U Oradea
5 (100%) 1 vot[uri]