Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BSC Prienai – BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
26 octombrie 2016 18:30 Fiba Europe Cup 2016-2017 2

Rezultate

Echipa1234T
BSC Prienai2635191999
BC Mures Targu Mures1610241161

BSC Prienai

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Goran Martinic2824162203726309
6Laszlo Polyak2814032202202004
7Drew Barham2005030002331100
8Cornel Cioacătă1002000030120000
10Szabolcs Santa1114000011021002
11Dalibor Djapa19361622123300011
12Ioan Alin Borsa1523010012021004
15Laszlo Lazar1235000024020026
18Ernests Kalve27581346220231017
25David Rosenfeld Engi1300000000001000
77Dragos Andrei1912230002021008
 Total2021843525101210201620165261

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: BSC Prienai – BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]