Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Gaziantep Basketbol – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
26 octombrie 2016 19:00 Fiba Europe Cup 2016-2017 2

Rezultate

Echipa1234T
Gaziantep Basketbol1915132572
U BT Cluj Napoca2016181973

Gaziantep Basketbol

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes377101146127212021
1Vlad Moldoveanu32252500081422010
4Maksym Pustozvonov2323120003131007
7Ousmane Barro2634002434034108
8Filip Adamovic32471756144342016
9Tudor Gheorghe401000000010000
11George Toth000000000000000
13Tudor Jucan500000000010000
14Rolland Torok1413011110011003
18Aleksandar Rasic2724151114421208
 Total200213762113187251720149073

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Detalii

Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Gaziantep Basketbol – U-Banca Transilvania Cluj-Napoca
5 (100%) 1 vot[uri]