Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – Lukoil Academic Sofia

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
25 octombrie 2016 19:30 Fiba Europe Cup 2016-2017 2

Rezultate

Locatie

Sala Polivalenta Bucuresti

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu100000000000000
5Mihai Octavian Paul2201340012810009
6Levente Szijarto501000001010000
10Nikola Malesevic35471466143212017
14Nikola Jevtovic3010140012161441221
20Cameron Long28263513212420014
22Marius Runkauskas3004240001410106
23Bogdan Popa300010000000100
26Cătălin Baciu1325000000022004
50David Dudzinski3315160032122205
 Total200194310248118171917117276

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Lukoil Academic Sofia

MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
000000000000000

Detalii

Etapa 2, grupe Fiba Europe Cup 2016-2017: Steaua CSM EximBank Bucuresti – Lukoil Academic Sofia
5 (100%) 1 vot[uri]