Etapa 2/faza 2, 2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
27 februarie 2016 19:30 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Dinamo Bucuresti2315141567
BCM U FC Arges Pitesti1314221261

Locatie

Sala Polivalenta Dinamo

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
3Radu Virna000000000000000
4Marko Sutalo33372723101321014
5Iulian Orbeanu16341111140420010
8Radu Paliciuc000000000000000
10Pavel Marinov35580234247350113
13Karolis Babkauskas1901140003311003
17Nenad Sulovic2723012336343306
22Vlad Corpodean3513032205320104
30Darko Balaban1444000003022028
34Alexandru Bădulescu000000000000000
42Noah Dahlman2137003521131009
 Total200213741813189261822165367

Antrenor principal: Aleksandar Todorov

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor30452700232301014
5Michael Rahjoan Lee3314153324134118
6Vincent Hunter1622023403022117
7Aleksandar Mladenovic265100047240111014
12Boris Bakic3625012222451106
13Bogdan Stăncuț500012202010102
14Maksym Pustozvonov2203000012141000
21Alexandru Neguț111000000000002
22Lucian Chirof000000000000000
26Ghiță Balmuș000000000000000
27Cătălin Vlaicu500000010032000
31Pedja Stamenkovic2748060022513108
 Total2011938322141812221323147261

Antrenor principal: Andjelko Mandic

Detalii

Etapa 2/faza 2, 2015-2016: CS Dinamo Bucuresti-BCM U Pitesti
5 (100%) 1 vot[uri]