Etapa 2/faza1, 2016-2017: Steaua CSM Bucuresti-CSU Sibiu

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
23 septembrie 2016 19:30 Liga Nationala 2016-2017 2

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti1617232177
BC CSU Sibiu1715211568

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu200000000011000
6Levente Szijarto1911004401310206
10Nikola Malesevic3326132205121109
14Nikola Jevtovic2735013404043029
20Cameron Long31222400127461010
22Marius Runkauskas36112334146141011
26Cătălin Baciu21580000120130210
50David Dudzinski323451112136311022
 Total2011727102213164212317196477

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis36460444033245012
2Kevin Hardy408130213557243217
6Vlad Tincu700110010100003
7Mirel Dragoste400000000010000
8Radu Paliciuc511010000100002
14Bogdan Popescu2801270001151106
15Boris Lalovic2824120003021207
16Igor Mijajlovic29343800022240015
20Christopher Cooper23311010041052016
 Total200214072657101515191611368

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

Detalii

Etapa 2/faza1, 2016-2017: Steaua CSM Bucuresti-CSU Sibiu
5 (100%) 1 vot[uri]