Etapa 3/2015-2016: BC Timisoara-SCM U Craiova

-

Detalii

Data Ora League Sezon
16 octombrie 2015 19:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara1014221763
SCM U Craiova2620171174

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Catalin Petrisor2423122602532109
5Pavle Reljic2124112303121019
6Ivan Jelenic3105160211030103
7Vlad Szekely000000000000000
8Florin Popa2633120004231309
10Nenad Markovic000000000000000
11Zoran Milencovic1723001101012105
12George Toth1303001214022011
15Filip Zekavicic401000000000000
18Dalibor Djapa29452601170431014
21Raul Covaciu000000000000000
22Kentwan Smith366100312050150013
 Total2011937620717327819167263

Antrenor secund: Milorad Perovic

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
7Bozo Djurasovic2212033405040105
8Milivoje Bozovic319140124561111120
12Vlad Negoițescu200010000010000
13Cezar Stănescu600010010000000
15Djordje Micic30362323047410014
18Bogdan Popescu1624001225032005
21Andrei Damian000000000000000
32Aaron Westley Johnson38361422137262011
45Milos Grubor2800150013013003
 Total1731832418101510261516134158

Antrenor principal: Oliver Popovic

Detalii

Etapa 3/2015-2016: BC Timisoara-SCM U Craiova
Acorda o nota acestui articol