Etapa 3/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-CS Phoenix Galati

-

Detalii

Data Ora League Sezon
17 octombrie 2015 19:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti1628222086
CS Phoenix Galati1316252781

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul1922032212324006
6Levente Szijarto3035010003021006
7Andrei Iliescu000000000000000
9Adrian Roșu000000000000000
13Wilburn Amis27680112063301513
14Titus Nicoară20460267220304014
19Aleksandar Rasic2201146601412009
20Christopher Cooper25560034451520413
23Bogdan Popa000000000000000
33Denis Ikovlev21013622123201011
41Marko Marinovic26232402225322010
55Ionuț Drăgușin813002230011004
 Total1982335621222713231922128986

Antrenor principal: Hristu Sapera

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Jay Threatt2402140000741203
5Ciprian Telinoiu000000000000000
6Andrei Petica2011020010341002
8Milos Pesic23262277021411017
9Radu Virna700000000021000
10Djordje Tresac26232644132422014
11Iosif Pirlog600000000021000
13Yaroslav Lemyk26560256152110015
14Taylor Rohde1426000030000004
15Milos Bojovic377132601131420020
19Andrei Sava000000000000000
25Ioan Alin Borsa1733000001130106
 Total200224072216187141728106081

Antrenor principal: Florin Nini

Detalii

Etapa 3/2015-2016: Steaua CSM Bucuresti-CS Phoenix Galati
5 (100%) 1 vot[uri]