Etapa 3/faza1, 2016-2017: BC SCM Timisoara-SCM U Craiova

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
11 octombrie 2016 19:00 Liga Nationala 2016-2017 3

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara1617191062
SCM U Craiova1518161160

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries1411030000020002
4Mladen Jeremic40451777134010018
6Marko Cakarevic2624150005240007
9Milos Komatina36452333133211017
10Nikola Otasevic1201030002132100
11Octavian Popa Calota2815082425340104
12Georgian Păun500000002010100
14Ionuț Drăgușin2212004614132046
20Adrian Diaz1533002403021008
 Total19816264291824527142174462

Antrenor principal: Nenad Mandic

SCM U Craiova

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Filip Sepa30251245153410011
6Florin Popa1401140001032203
8Iuri Fraseniuk321331000142300011
9Andrei Damian100000000000000
10Marko Marinovic29014756024320017
11William Mathias Paul29242534261310013
13Vladislav Solopa900030012000000
18Mihai Gavrila802000011041100
21Jamar Abrams3207122224032005
24Baris Aktas1602000001020000
 Total20052512331417826102593060

Antrenor principal: Vladimir Vuksanovic

Detalii

Etapa 3/faza1, 2016-2017: BC SCM Timisoara-SCM U Craiova
5 (100%) 1 vot[uri]