Etapa 3/faza1, 2016-2017: CSU Sibiu-CSM U Oradea

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
10 octombrie 2016 19:45 Liga Nationala 2016-2017 3

Rezultate

Echipa1234T
BC CSU Sibiu1317232174
CSM CSU Oradea2028101270

Locatie

Sala Transilvania

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis3417133622512008
2Kevin Hardy406121356254212020
6Vlad Tincu100000000000000
7Mirel Dragoste100000000000000
8Radu Paliciuc1912120112131005
14Bogdan Popescu26361222051400111
15Boris Lalovic2713162310311207
16Igor Mijajlovic34334822213150020
20Christopher Cooper1901110004131003
 Total2011534102514208191815114174

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Branko Mirkovic32461500113351011
4Andrei Mandache31333700113232015
5Sean Barnette328140134342333019
6Catalin Petrisor800000000130000
8Rares Pasca1000000002011000
15Sean Denison2323001308031135
20Zarko Comagic1802010011121100
21Bogdan Tibirna1613112201021007
22Muhamed Pasalic27013422002311011
24Bogdan Nicolescu311000000001002
26Sergiu Pop100000000000000
 Total20119338198116181222179370

Antrenor principal: Cristian Achim

Detalii

Etapa 3/faza1, 2016-2017: CSU Sibiu-CSM U Oradea
5 (100%) 3 vot[uri]