Etapa 4/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Gaz Metan Medias

-

Detalii

Data Ora League Sezon
9 martie 2016 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BCM U FC Arges Pitesti2825141784
CS Gaz Metan Medias162015960

Locatie

Sala Sporturilor Trivale

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor17222700022210010
5Michael Rahjoan Lee29362511161111013
6Vincent Hunter2203120033031013
7Aleksandar Mladenovic16461102301420011
8Jamar Diggs28571312164234014
12Boris Bakic2601250002531016
13Bogdan Stăncuț300000001010000
14Maksym Pustozvonov338152200162110022
21Alexandru Neguț2011120023140015
22Lucian Chirof200010000000000
26Ghiță Balmuș200000001010000
27Cătălin Vlaicu300000000000000
 Total201234112282511301622105384

Antrenor principal: Andjelko Mandic

CS Gaz Metan Medias

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Vaidotas Peciukas25153744022200015
6Niksa Nikolic3723070000221104
7Mirel Dragoste1001110000120003
8Gediminas Navickas2823040013331204
11Robertas Grabauskas2138002425002008
12Uros Petrovic2002144414220107
14Ionuț Drăgușin31370044291341010
21Alin Andries200000000000000
91Dan Ioan200000000000000
95Vladislav Solopa600000000001000
96Paul Graham1813241101132109
 Total200123272715176241217116060

Antrenor principal: Mihai Popa

Detalii

Etapa 4/faza 2, 2015-2016: BCM U Pitesti-CS Gaz Metan Medias
5 (100%) 1 vot[uri]