Etapa 4/faza 2, 2015-2016: CS Energia Targu Jiu-BC SCM Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon
9 martie 2016 17:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Energia Targu Jiu20915953
BC SCM Timisoara1719192681

Locatie

Sala Voievod Litovoi

CS Energia Targu Jiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Silviu Sanda300120000000003
7Dragos Andrei3811160003331105
10Szabolcs Santa357130012851221215
11Razvan Bratoloveanu000000000000000
14Alexandru Mihuți1812002214021004
18Eduard Balcescu000000000000000
22Danys Raimundas3013154613034219
23Paris L. Horne37381634384451112
24Baris Aktas3718043413242005
25Alexandru Berca201000000000000
44Adrian Marcian000000000000000
55Alexandru Buzuloiu000000000000000
 Total2001436423131814261018155453

Antrenor secund: Claudiu Alionescu

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Stefan Zivanovic27024700022202012
6Horatiu Covalescu000000000000000
7Vlad Szekely000000000000000
8Slobodan Dundjerski35142412121113109
10Mladen Jeremic394831023283310019
11Zoran Milencovic2012010031223202
12George Toth21690011300210213
15Josh Warren700002202051002
18Dalibor Djapa326103711273422122
22Veselin Veselinov2112050006011102
 Total202193712347911282120128381

Detalii

Etapa 4/faza 2, 2015-2016: CS Energia Targu Jiu-BC SCM Timisoara
5 (100%) 1 vot[uri]