Etapa 4/faza1, 2016-2017: CS Dinamo Bucuresti-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
14 octombrie 2016 17:15 Liga Nationala 2016-2017 4

Rezultate

Echipa1234T
CS Dinamo Bucuresti3113142583
BC Mures Targu Mures2324232292

Locatie

Sala Polivalenta Dinamo

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Joe Thomasson33580334035330013
3Cezar Stănescu300000000010000
4Marko Sutalo37142644033421012
6Iulian Orbeanu27450234161231011
7Herbert Graham25133756000441016
8Adrian Roșu801220000020006
12Danilo Tasic337100112496320315
18Radu Virna902000012351000
31Ionescu Sebastian501000000120000
45Rajko Kljajevic19460023031020010
 Total199224072118236262026173383

Antrenor principal: Eugen Ilie

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Dragos Andrei1101001200111101
5Goran Martinic39461877138204018
6Laszlo Polyak701011211010001
7Dalibor Djapa1314110003132005
8Cornel Cioacătă100000000000000
10Szabolcs Santa300002200000002
13Alhaji Mohammed3461131057143222026
15Laszlo Lazar1537002333131028
17Ioan Alin Borsa1822020012041014
20Ernests Kalve31351234251331112
50Drew Barham29363400143522015
 Total20122439282127102518241210492

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

Detalii

Etapa 4/faza1, 2016-2017: CS Dinamo Bucuresti-BC Mures
5 (100%) 1 vot[uri]