Etapa 5/2015-2016: BC Timisoara-BC Mures

-

Detalii

Data Ora League Sezon
28 octombrie 2015 19:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara191492466
BC Mures Targu Mures1420212378

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Catalin Petrisor3403010023321000
5Pavle Reljic26231144021400011
6Ivan Jelenic31024900233220012
7Vlad Szekely100000000001000
11Zoran Milencovic2222001402340105
12George Toth946000013010018
15Filip Zekavicic1538000014021016
18Dalibor Djapa21391422232220011
21Raul Covaciu300000000010000
21Nenad Markovic000000000000000
22Kentwan Smith38391246121221013
 Total20017427171116922132092266

Antrenor principal: Dragan Petricevic

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Barabasi Csongor100000000100000
5Goran Martinic38481311156201112
6Laszlo Polyak1512130011010105
7Ousmane Barro296120033333312115
8Iuri Fraseniuk1827130042142007
11Goran Gajovic24262500141210010
14Jakab Krisztian000000000000000
15Laszlo Lazar1111001202011023
20Lucian Tibirna000000000000000
22Mareks Jurevicus34334444155200022
50Willie Kemp2905131212422104
 Total1991944102110121224211775478

Antrenor principal: Audrius Prakuraitis

Detalii

Etapa 5/2015-2016: BC Timisoara-BC Mures
4 (80%) 1 vot[uri]