Etapa 5/2015-2016: CS Phoenix Galati-CS Dinamo Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
29 octombrie 2015 18:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Phoenix Galati2824201890
CS Dinamo Bucuresti1415291876

Locatie

Sala Sporturilor Dunarea

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Jay Threatt2628130002522107
5Ciprian Telinoiu62211 10300007
6Andrei Petica2412010000241102
8Milos Pesic3647021214331009
9Radu Virna000000000000000
10Djordje Tresac25462345101201018
11Iosif Pirlog1723110011121007
13Yaroslav Lemyk258100057354200021
14Taylor Rohde1634002233040108
15Milos Bojovic241102234086310011
19Andrei Sava000000000000000
25Ioan Alin Borsa300000010010000
 Total202275271315201123252364090

Antrenor principal: Florin Nini

CS Dinamo Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Marko Sutalo2714062211211004
5Iulian Orbeanu1011130010050105
6Alexandru Marinica000000000000000
8Radu Paliciuc311000010320002
10Pavel Marinov29462402033421014
13Karolis Babkauskas36351524044131011
17Nenad Sulovic28450178143320015
22Vlad Corpodean2911150111031005
30Hrvoje Vucic600002200010002
33Dumitru Mădălin Potcoavă000000000000000
34Alexandru Bădulescu000000000000000
42Noah Dahlman328120024364100018
 Total20023355241523819192193076

Antrenor principal: Aleksandar Todorov

Detalii

Etapa 5/2015-2016: CS Phoenix Galati-CS Dinamo Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]