Etapa 5/faza1, 2016-2017: BC SCM Timisoara-BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
22 octombrie 2016 18:00 Liga Nationala 2016-2017 5

Rezultate

Echipa1234T
BC SCM Timisoara1921201676
BCM U FC Arges Pitesti2111151057

Locatie

Sala Constantin Jude

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries301010020020000
4Mladen Jeremic386121656034234020
9Milos Komatina37890200122143016
10Nikola Otasevic27133500038324011
11Octavian Popa Calota1912010003151002
12Georgian Păun2836002424330008
14Ionuț Drăgușin1735002223152028
20Adrian Diaz23590012233300211
25Dominique Rambo802000000121000
 Total2002749415101492123261311476

Antrenor principal: Nenad Mandic

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Myck Kabongo3328013416526207
6Vincent Hunter1712001311132023
7Aleksandar Mladenovic279150023620220020
10Pavel Marinov252512810143430015
13Bogdan Stăncuț711010010021002
29Ghiță Balmuș1201011202022001
33Vlad Corpodean3502032201123102
35Alin Ionut Zaharie800000000001100
88Tomislav Gabric3623140113214107
 Total2001737212172511191218245257

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Etapa 5/faza1, 2016-2017: BC SCM Timisoara-BCM U Pitesti
5 (100%) 2 vot[uri]