Etapa 5/faza1, 2016-2017: CSU Sibiu-U BT Cluj Napoca

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
22 octombrie 2016 18:00 Liga Nationala 2016-2017 5

Rezultate

Echipa1234T
BC CSU Sibiu2719201884
U BT Cluj Napoca2615192787

Locatie

Sala Transilvania

BC CSU Sibiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Marcel Davis40772547147410024
2Kevin Hardy327100004141311014
6Vlad Tincu900010001032100
7Mirel Dragoste100000000000000
8Radu Paliciuc100000000000000
14Bogdan Popescu3112134413151009
15Boris Lalovic2516250013023008
16Igor Mijajlovic38251733024440010
20Christopher Cooper25593400522101119
22Dragos Gheorghe100000000000000
 Total203233992511189191522123184

Antrenor principal: Dan Fleșeriu

U BT Cluj Napoca

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
0Kyndall Dykes358901710034131123
1Vlad Moldoveanu33562645011221020
4Maksym Pustozvonov1313020200151002
7Ousmane Barro28670014362401013
8Filip Adamovic28231233013311010
9Tudor Gheorghe1100010001031100
13Tudor Jucan600010001000000
14Rolland Torok1534110016023009
18Aleksandar Rasic31460222044202010
 Total200293841617264231522117187

Antrenor principal: Mihai Silvasan

Detalii

Etapa 5/faza1, 2016-2017: CSU Sibiu-U BT Cluj Napoca
5 (100%) 1 vot[uri]