Etapa 5/faza1, 2016-2017: Steaua CSM Bucuresti-CSM U Oradea

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
22 octombrie 2016 19:30 Liga Nationala 2016-2017 5

Rezultate

Echipa1234T
Steaua CSM EximBank Bucuresti2617232490
CSM CSU Oradea1722252286

Locatie

Sala Mihai Viteazul

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
5Mihai Octavian Paul15242400121300010
6Levente Szijarto1923000011431104
10Nikola Malesevic19342500021110012
14Nikola Jevtovic2526002205130206
20Cameron Long323503441313321010
22Marius Runkauskas36263555002341018
26Cătălin Baciu15560000221110010
50David Dudzinski40553612352100020
 Total201243910231213820251895090

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

CSM CSU Oradea

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Branko Mirkovic28223624029122015
4Andrei Mandache27232456132512015
6Catalin Petrisor1211000001510002
8Rares Pasca1412010300012002
14Titus Nicoară2238010034320006
15Sean Denison317111122173222119
20Zarko Comagic20440322012410010
21Bogdan Tibirna901010000001000
22Muhamed Pasalic21233500103201013
24Bogdan Nicolescu1524000001031004
 Total199243992211176192721107186

Antrenor principal: Cristian Achim

Detalii

Etapa 5/faza1, 2016-2017: Steaua CSM Bucuresti-CSM U Oradea
5 (100%) 2 vot[uri]