Etapa 6/faza 2, 2015-2016: CS Energia Targu Jiu-BCM U Pitesti

-

Detalii

Data Ora League Sezon
19 martie 2016 17:00 Liga Nationala 2015-2016

Rezultate

Echipa1234T
CS Energia Targu Jiu1810301472
BCM U FC Arges Pitesti2328291898

Locatie

Sala Voievod Litovoi

CS Energia Targu Jiu

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Silviu Sanda500010000100000
7Dragos Andrei37253534112210016
10Szabolcs Santa1546000032151128
12Alexandru Buju000000000000000
14Alexandru Mihuți2627000021120114
18Eduard Balcescu000000000000000
22Danys Raimundas395100148293321014
23Paris L. Horne4010140412134232221
24Baris Aktas3529152320342309
25Alexandru Berca300010000000000
 Total200255141710171116151898572

Antrenor secund: Claudiu Alionescu

BCM U FC Arges Pitesti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Adrian Tudor1712121204323106
5Michael Rahjoan Lee25581200172321113
6Vincent Hunter18690267211201118
7Aleksandar Mladenovic24690023420231114
8Jamar Diggs24353601057121115
12Boris Bakic2801340103630109
13Bogdan Stăncuț1511130001220005
14Maksym Pustozvonov27560300132310010
21Alexandru Neguț400220010010106
22Lucian Chirof311000010000000
26Ghiță Balmuș500000001101000
27Cătălin Vlaicu1102000001021000
 Total2012844112491410282421137496

Antrenor principal: Hristu Sapera

Detalii

Etapa 6/faza 2, 2015-2016: CS Energia Targu Jiu-BCM U Pitesti
5 (100%) 1 vot[uri]