Etapa 6/faza1, 2016-2017: BC Mures-BC SCM Timisoara

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
31 octombrie 2016 18:00 Liga Nationala 2016-2017 6

Rezultate

Echipa1234T
BC Mures Targu Mures1717212782
BC SCM Timisoara2319241581

Locatie

Sala Sporturilor Targu Mures

BC Mures Targu Mures

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Goran Martinic38373866039104121
6Laszlo Polyak18232512003400011
7Dalibor Djapa26243400032520013
10Szabolcs Santa200000000000010
13Alhaji Mohammed2625150000224207
15Laszlo Lazar31570001432321210
16Dragos Andrei200000000000000
20Ernests Kalve2213020222133202
50Drew Barham36373435353300218
 Total2011836122810169162221119682

Antrenor principal: Barnabas Szaszgaspar

BC SCM Timisoara

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Alin Andries712111200010006
4Mladen Jeremic384103677022201024
9Milos Komatina3425022213330206
10Nikola Otasevic1611000004544002
11Octavian Popa Calota3124021100642005
12Georgian Păun1522001215111005
14Ionuț Drăgușin2113002206024014
20Adrian Diaz19570000230230010
25Dominique Rambo19453323013431019
 Total200223971416194242023174181

Antrenor principal: Nenad Mandic

Detalii

Etapa 6/faza1, 2016-2017: BC Mures-BC SCM Timisoara
5 (100%) 2 vot[uri]