Etapa 6/faza1, 2016-2017: CS Phoenix Galati-Steaua CSM Bucuresti

-

Detalii

Data Ora League Sezon Etapa
29 octombrie 2016 20:00 Liga Nationala 2016-2017 6

Rezultate

Echipa1234T
CS Phoenix Galati1815202174
Steaua CSM EximBank Bucuresti1521212178

Locatie

Sala Sporturilor Dunarea

CS Phoenix Galati

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
4Jamel Waters38351334052412012
6Andrei Petica2412110010251105
8Milos Pesic34472500222440014
9Andrei Vizitiu411000010000002
11Iosif Pirlog400000000101000
13Milan Milovanovic263400915151432015
14Cătălin Vlaicu1323002214012006
15Milos Bojovic376110456056420017
44Adrian Guțoaia1901140002221003
 Total199203451719276231624155074

Antrenor principal: Florin Nini

Steaua CSM EximBank Bucuresti

# Jucator MIN 2FGM 2FGA 3PM 3PA FTM FTA OREB DREB AST PF TO STL BLK PTS
1Vlad Negoițescu100000000000000
5Mihai Octavian Paul28342312112301013
6Levente Szijarto1511110000230005
10Nikola Malesevic22590400072231010
14Nikola Jevtovic28680024372511014
20Cameron Long3105125830130008
22Marius Runkauskas353331044022330019
26Cătălin Baciu1212000001013112
50David Dudzinski2837011124231107
 Total200223972113199221323115178

Antrenor principal: Claudiu Fometescu

Detalii

Etapa 6/faza1, 2016-2017: CS Phoenix Galati-Steaua CSM Bucuresti
5 (100%) 1 vot[uri]